logo demolka-garage

Adres:

Ul. Sejmowa 101
42-215 Częstochowa

Godziny otwarcia:

Pon-Pt : 8:00 - 17:00
Sobota: 8:30 - 13:30
Niedziala: nieczynne

Informacje ogólne:

demolka-garage@wp.pl

Kontakt :

Tel. +48 696 740 620
Tel. +48 600 114 690

facebook

sklep 4x4 demolka garage

web counter

O nas

Samochody terenowe pojawiły się w naszym życiu dość niespodziewanie. Udział w kilku pierwszych rajdach jako widz obudził bakcyla off-road'u a uczestnictwo w kolejnych na stanowisku pilota utwierdził tylko w przekonaniu, że przerabianie aut 4x4 to jest właśnie to co chcemy robić w życiu.

rajdy samochodowe 4x4

demolka garage


Istniejemy na polskim rynku od 2006 roku. Firma powstała z pasji do przekształcania i modyfikowania aut terenowych. Historia powstania nazwy firmy jest dosyć nietypowa i powstała zupełnie przypadkowo. Pewnego dnia znajomy na masce dosyć brudnego samochodu napisał „demolka” drugi dodał „garage” i tak funkcjonujemy pod nazwą „demolka-garage”.

 

 


podwozie samochodu terenowegoNaszym głównym atrybutem jest specjalizowanie się w modyfikacji aut 4x4 oraz w kompleksowym przygotowywaniu samochodów terenowych do bliższych lub dalszych wypraw, przepraw, rajdów i turystyki off-road. Mamy na celu zapewnienie kompleksowej i rzetelnej obsługi każdego klienta, który pojawi się swoim samochodem w naszym serwisie. Staramy się odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące serwisu oraz utrzymywania w dobrej kondycji samochodów 4x4.

 

 

 


wesele demolka garageOprócz mechaniki i przeróbek staramy się uczestniczyć w rajdach 4x4. Jest to wspaniała zabawa często nawet dla całych rodzin oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Samochody 4x4 to nie tylko sport jest to także sposób na życie.

 

 

 

 

 


Aktualności | Sklep 4x4 | Serwis 4x4 | Galeria | O firmie | Polecamy | Kontakt

Projektowanie stron internetowych - Robert Ryś